Hakkımızda

İstanbul’un eşsiz manzarası Çamlıca Tepesi’nde davetlerinizle göz kamaştırın. Günün her anında Çamlıca Restaurant’da misafirlerinizi kusursuzca ağırlamanın keyfini çıkarın.

Çamlıca’nın yeşil doğasına eşlik eden çam kokusu, kuş cıvıltıları ve su sesleriyle hayallerinizin ötesinde bir organizasyonla yeni başlangıçlara adım atın.

İstanbul Çamlıca Restaurant’ın her ayrıntıda konforu ve ferahlığı barındıran Lale Salon, Karanfil Salon, Menekşe Salon ve Teras Salonun da büyük ve küçük ölçekli düğün, nişan, sünnet, iş toplantısı, davet gibi toplu organizasyonlarınızı gerçekleştirin.

Toplamda 1200 kişilik kapasiteli dört ayrı salonuyla davetlerinizi özel kılan Çamlıca Restaurant’da gecenin ve gündüzün tadını doyasıya yaşayın. Sizin zevkinize özel olarak düzenlenmiş zengin menülerimizle davetlilerinize lezzet ikram edelim.

Çamlıca’da manzaranın keyfi, rüzgârın esintisinde gizli. Anılarınızı süsleyecek bu özel mekânda misafirleriniz mutluluğunuza şahit olsun.

Yaşamınızdaki özel anlarla düşlerinize canlılık katın. Çamlıca Restoran’da

Davetlerinizi özel kılan lezzetleri, yeşillikler içinde nezih salonları ve küçük detaylarla zenginleşen mekânlarıyla Çamlıca Restoran, tüm özel anlarınızda yanınızda.

İnsan Kaynakları

Yaptığımız her işte insan
odak noktamızdır.

Sizler de bizimle birlikte çalışmak en güzel anılarda yer almak için organizasyonlarımız da görev alabilirsiniz. İnsan Kaynakları formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

Tanıtım Videosu

ONLINE TEKLİF FORMU

Çamlıca Restaurantta düzenleyeceğiniz davetleriniz için bizden teklif almak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.